img Svetainės medis
Apie mus   I   Klauskite   I   DUK   I   Kontaktai   I   Online chess
 
img
Šachmatai Lietuvoje

Šachmatų naujienos
Nuorodos

Turnyrų kalendoriai:

Lietuvos šachmatų fed.
FIDE kalendorius
Fide turnyrų kalendorius
ChessVibes
Kalendarz Szachowy
ChessMix
Mischa Tscharotschkins
Vsemirnaja Liga

Šachmatų žurnalai:

New In Chess
TWIC The Week In Chess
Chess Informant
British Chess Magazine
Europe-Echecs
Hellas Chess Club
Italian Chess
www.64.ru 
Ajedrez de Estilo

Šachmatų tinklapiai


Lietuvos federacija
Chess by egis
LKŠF
Klaipėdos "Bokštas"

Radviliškio šachmatų klubas
Biržų šachmatų klubas
Vilkaviškio šachmatų klubas
Margiris
64 langeliai

Šachmatų centras
ŠK Pestininkas
ŠM "Vilniaus Fortas"
AŠK "Juodasis Rikis"
mc2chess
Plungės VŠK "Bokštas"
www.0-0-0.lt


Chesscenter.com
Chessbase.com
FIDE 
ECU
Chesspro.ru
Russian Chess
www.e3e5.com
Crestbook
Sachova Ukraina 
bychess.info 
openchess
Chessportal.ru
chessmoscow
ChessCafe
Alexandra Kosteniuk 
Vladimir Kramnik
Peter Leko
Alexandr Khalifman
Alexandr Morozevich
www.ficgs.com

Šachmatai realiu laiku

Chess.lt
Chess.ktu.edu
Playchess.com
Chess Planet
Chessassistantclub.com

Chessclub.com
Chessmaniac.com
Instantchess.com
Gameknot.com
Redhotpawn.com
Chesshounds.com
Freechess.org
Chessworld.net
Itsyourturn.com
Chesskids.com
Worldchessnetwork.com
Chesscorner.net
www.chess.chesslyga.lt 

Federacijos

Rusijos 
Sankt - Peterburgo

 
Tradicinės asmeninės varžybos treneriui ANTANUI MOLEVIČIUI pagerbti 2013.11.25 print
2013 m. lapkričio 23-24 d. Taujėnų dvare (Taujėnų mst., Ukmergės raj.) vyko tradicinės asmeninės varžybos, skirtos šviesaus atminimo treneriui ANTANUI MOLEVIČIUI pagerbti.
Greitųjų šachmatų turnyre žaidė 142 šachmatininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Kėdainių, Marijampolės, Biržų, Anykščių, Jonavos bei Ukmergės. 25 dalyviai kovojo suaugusiųjų ir jaunių grupėse (A turnyras), 66 dalyviai - jaunučių grupėje (B turnyras, g. 2000 m. ir jaunesni), 33 žaidėjai - vaikų grupėje (C turnyras, g. 2004 m. ir jaunesni), 18 sportininkų - vaikų grupėje (D turnyras, g. 2007 m. ir jaunesni).
A turnyre nugalėjo Titas Stremavičius iš Kauno. Alytaus miesto šachmatininkas Domas Vasiliauskas tapo B turnyro nugalėtoju. Vilnietis Nikita Posaškov, iškovojęs visas 9 pergales, laimėjo I vietą C turnyre. Pačių jauniausių D turnyre pirmas - Deivis Kungys iš Šiaulių.
Šeštadienį vykusiame „Žaibo“ turnyre nepralenkiamas iš 54 dalyvių buvo Rokas Klabis (Šiauliai), surinkęs 11 taškų iš tiek pat galimų.

Greitųjų šachmatų turnyro, skirto Antano Molevičiaus atminimui, nugalėtojai ir prizininkai:
Taujėnų dvaras, 2013 m. lapkričio 23-24 d.

(A šachmatų  turnyras) SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖJE:

1 vieta – Titas Stremavičius, Kaunas;
2 vieta – Andrius Brazdžionis, Panevėžys;
3 vieta – Paulius Juknis, Kaunas.

(A šachmatų turnyras) JAUNIŲ GRUPĖJE (gimę 1995 m. ir jaunesni):

1 vieta – Rokas Klabis, Šiauliai;
2 vieta – Lukas Bučinskas, Šiauliai;
3 vieta – Giedrius Požerskas, Panevėžys.

(A šachmatų turnyras) MOTERŲ GRUPĖJE:

1 vieta – Skaistė Šaumanaitė, Panevėžys;
2 vieta – Miglė Semonavičiūtė, Šiauliai;
3 vieta – Berta Lėja Butvilaitė, Šiauliai.

(A šachmatų turnyras) SENJORŲ GRUPĖJE (gimę 1953 m. ir vyresni):

1 vieta – Rimantas Žebelis, Alytus;
2 vieta – Bronislava Narakaitė, Jonava;
3 vieta – Kęstutis Lukoševičius, Anykščiai.

(A šachmatų turnyras) ŽAIDĖJŲ BE REITINGO GRUPĖJE:

1 vieta – Kęstutis Vinkleris, Vilnius.

(A šachmatų turnyras) UKMERGIŠKIŲ GRUPĖJE:

1 vieta – Audrius Kamarauskas;
2 vieta – Martynas Orlovas.

(B šachmatų turnyras) JAUNUČIŲ GRUPĖJE (gimę 2000 m. ir jaunesni):

1 vieta – Domas Vasiliauskas, Alytus;
2 vieta – Lukas Stauskas, Šiauliai;
3 vieta – Aleksandras Šalna, Vilnius.

(B šachmatų turnyras) MERGAIČIŲ GRUPĖJE (gimusios 2000 m. ir jaunesnės):

1 vieta – Gabija Šimkūnaitė, Šiauliai;
2 vieta – Aistė Pilipavičiūtė, Panevėžys;
3 vieta – Karolina Misiuk, Vilnius.

(B šachmatų turnyras) ŽAIDĖJŲ BE REITINGO GRUPĖJE:

1 vieta – Matas Indriūnas, Vilnius;

(B šachmatų turnyras) UKMERGIŠKIŲ - JAUNUČIŲ GRUPĖJE (gimę 2000 m. ir jaunesni):

1 vieta – Martynas Dolmantas;
2 vieta – Modestas Sejonas;
3 vieta – Normantas Noreika.

(B šachmatų turnyras) UKMERGIŠKIŲ - MERGAIČIŲ GRUPĖJE (gimusios 2000 m. ir jaunesnės):

1 vieta – Ieva Lukoševičiūtė;
2 vieta – Neringa Mecelytė;
3 vieta – Monika Luka Miškinytė.

(C šachmatų turnyras) VAIKŲ GRUPĖJE (gimę 2004 m. ir jaunesni):

1 vieta – Nikita Posaškov, Vilnius;
2 vieta – Artūras Mecelis, Ukmergė;
3 vieta – Maksim Golubov.

(C šachmatų turnyras) MERGAIČIŲ GRUPĖJE (gimusios 2004 m. ir jaunesnės):

1 vieta – Monika Misiuk, Vilnius;
2 vieta – Izabelė Navickaitė, Šiauliai;
3 vieta – Kristina Mažiukaitė, Vilnius.

(C šachmatų turnyras) UKMERGIŠKIŲ - VAIKŲ GRUPĖJE (gimę 2004 m. ir jaunesni):

1 vieta – Naglis Gutauskas;
2 vieta – Haroldas Belousovas;
3 vieta – Jonas Balandis.

(C šachmatų turnyras) UKMERGIŠKIŲ - MERGAIČIŲ GRUPĖJE (gimusios 2004 m. ir jaunesnės):

1 vieta – Augustė Ratkevičiūtė;
2 vieta – Emilija Verbickaitė;
3 vieta – Žiedė Daujadaitė.
3 vieta – Fjameta Kuktaitė.

(D šachmatų turnyras) VAIKŲ GRUPĖJE (gimę 2007 m. ir jaunesni):

1 vieta – Deivis Kungys, Šiauliai;
2 vieta – Kostas Kukta, Ukmergė;
3 vieta – Artiemijus Čikalovas, Šiauliai.

(D šachmatų turnyras) MERGAIČIŲ GRUPĖJE (gimusios 2007 m. ir jaunesnės):

1 vieta – Ugnė Šniuikaitė, Ukmergė;
2 vieta – Ugnė Deviatnikovaitė, Ukmergė;
3 vieta – Gertrūda Baublytė, Ukmergė.

„Žaibo“ šachmatų turnyro, skirto Antano Molevičiaus atminimui, nugalėtojai ir prizininkai:
Taujėnų dvaras, 2013 m. lapkričio 23 d.

I vieta - Rokas Klabis (Šiauliai);
II vieta - Aleksandras Šalna (Vilnius);
III vieta - Vytautas Šlapikas (Ukmergė).

Moterų grupėje:

I vieta - Miglė Semonavičiūtė (Šiauliai)
II vieta - Berta Rėja Butvilaitė (Šiauliai)
III vieta - Asta Valčiukienė (Ukmergė)

Vaikų grupėje (U08): I vieta - Tomas Povilaitis (Šiauliai);
Vaikų grupėje (U10): I vieta - Tautvydas Šiugždinis (Kaunas);
Jaunučių grupėje (U12): I vieta – Martynas Dolmantas (Ukmergė);
Jaunučių grupėje (U14): I vieta – Lukas Stauskas (Šiauliai);
Žaidėjų be reitingo grupėje: I vieta – Audrius Kamarauskas;
Ukmergiškių vaikų grupėje (U08): I vieta – Naglis Gutauskas;
Ukmergiškių vaikų grupėje (U10): I vieta – Normantas Noreika;
Ukmergiškių jaunučių grupėje (U12): I vieta – Ugnius Padolskis;
Ukmergiškių grupėje: I vieta – Artūras Mecelis.
   Atgal
 

http://advega.lt  

www.daliupaieska.lt

Naudotos automobilių dalys

www.vidaus-durys.eu

www.baidarių-nuoma-dzūkijoje.lt

http://seo-paslaugos-seo.lt

plastikiniai langai  

Durų gamyba  

Langų gamyba  

Stogų dengimas  

Grindinio trinkelių klojimas  

 

 

 

 

skelbimu lenta skelbimai

Šachmatų klubai:




svetainių kūrimas

www.svetainiukurimas.eu

www.dekoratyvinistinkas.lt

durys

Baidarių nuoma
Muitinės tarpininko paslaugosadvega.lt,

medinių langų gamyba  

 

interneto svetainiu kurimas, seo paslaugos Interneto svetainių kūrimas, seo paslaugos